HOME > PROJECTEN > VOLLEVOX
PLAATS
Dexia Art Center
Schildknaapstraat 50
Brussel 1000

Op hetzelfde moment
in Dexia Art Center


PRODUCTIE
- komplot vzw
Tel:02 534 72 52
sonia.dermience@swing.be
http://www.kmplt.org
http://www.xlcc.be/vollevox

PARTNERS
Stad Brussel (Mas)
Schepenambt voor Cultuur, Gemeente Elsene


31.07-31.07.110043 _ DEXIA ART CENTER

VOLLEVOX presenteert deze herfst performances en audiovisuele werken geïnspireerd door de stem in het KMSKB, secties 19e en 20e eeuw, alsook in het Mercelis theater en het Vanderborght-gebouw. In het museum zullen geluidsinstallaties de passagezones dynamiseren door middel van efemere interacties met de bezoekers (gsm concert, audiogidsenä). Muziek, literatuur, beeldende kunst of cinema convoquerend, getuigen deze werken van een transversaal onderzoek in de hedendaagse kunst en maken bij deze een herlezing van de kunstgschiedenis van de 20e eeuw mogelijk. VOLLEVOX investeert in deze publieke ruimtes met de wens om hun democratische karakter te stimuleren door middel van een artistieke praktijk waar het gesproken woord zijn creatieve en bevrijdende kracht toont.


ACTIVITEITEN PROGRAMMA

CONCERTEN/PERFORMANCES

# 7
17 October - 19 December
Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België, Koningsplein 1-2, 1000 Bruxelles

Agentschap
Simona Denicolai & Ivo Provoost (17 October 15h30) 
Dora Garcia
Ann Veronica Janssens
Kristin Oppenheim
Dominique Petitgand
Dominique Thirion (17 October 15h)


# 8
29 October - 14 November
Vanderborght, Schildknaapstraat 50, 1000 Brussel

Vrijdag 29 October, 18-24h : Fabienne Audéoud, Quiet Stars, Goran Vejvoda, Philippe Zunino & Anne de Sterck

Donderdag 4 November, 20-24h : Building Transmission (Nico Dockx, Kris Delacourt, Jan Lemaire & Peter Verwimp), Maurizio Nannucci, Douglas Park, Anri Sala & Karl Holmqvist.

Zondag 7 November : 17-20h : Sophia Avramidès & Jean-Philippe Convert, Freek Lomme & Lester Lewitt

Maandag 8 November, 20-22h : Ming/Quix/Waterman

Zaterdag 13 November, 17-20h : Simona Denicolai & Ivo Provoost, Gael Van Weyenbergh, TV Caminade


AUDIOVISUAL LOUNGE

29 October - 14 November, maandag-vrijdag : 17-20h, woensdag : 12-20h

Sound : Anne de Sterck, Jonathan Horowitz, Claudia Radulescu, Harald Thys & Jos De Gruyter, Philippe Zunino

Video :
Fabienne Audéoud, Sven Augustijnen, Jean-Philippe Convert, Béatrice Cussol, Rodney Graham, Edith Dekyndt, Ruud Verlaert & Stepan Novak
Space : Fabienne Audéoud, Delphine Deguislage, Joseph Grigely, Isabelle Roukette

Web design: isa & MAGIC MEDIA Developement: Belzebyte